Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 461

16074.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
16075.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16076.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szerémy Zoltán: Emlékeim a régi jó időkből. Az előképet Zádor István festőművész,a rajzokat Hermann Ádám honvéd-százados, festőművész, a szerző unokaöccse készítette. Bp.,1929, Budapesti Színészek Szövetsége, (Centrum Kiadóvállalat Rt.), 1 t.+287 p.+ 55 t. (28 levélen. 1 dupla). Gazdag szövegközti kép- és rajz anyaggal. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, a gerince sérült, egy lap az illusztrációk közül kijár, néhány lapszélen kisebb folt.
16077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16078.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
16079.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jókai Mór: A jövő század regénye. II-III. rész. Második rész: Az örök béke. I-III. kötet. Harmadik rész: Az ítélet napja. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 160+2+154+2+155+2 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ritka!
16080.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Szigetvári Iván: A százéves Petőfi. Jellemrajz. Bp., 1922, Székasi Sacelláry Pál. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16081.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Bartos Erika: Anna, Peti és Gergő. Családi fészek. Pécs,2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16082.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16083.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Verhovay Gyula: Az álarcz korszaka. Bp., 1889, Buschmann. Papírborítóval, kötése hiányzik.
16084.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16085.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft