cca 1910 Magyarország vármegyéi. Nagyméretű Magyarország térkép 5 db vászon térkép részlete, 8-12. sz. térképlapok (Horvátország-Szlavónia, Délvidék, Erdély). Egyenként 60x70 cm méretben, jó állapotban.