Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1753614
10317
318
Vilhelm jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, 38×27 cm 1606923
10318
318
24000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Asszonyok a pataknál. Akvarell, papír-karton, jelzett, 25×34 cm 1754647
10319
318
11000
Karl Weinhold (1867-1925): Beethoven: A vihar, rézkarc, papír, jelzett (hagyatéki), kis sérüléssel, üvegezett fa keretben, 29×34 cm 1724406
10320
318
Weisz Zsuzsa (1925-): Kecskemét. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×19 cm. 1752028
10321
318
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Antik fej portrék 1864. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 21×50 cm 1755877
10322
318
Wittich Eperjesi Zoltán (1928-?): Felhős nyári nap. Olaj, vászon, 37×45 cm 1740121
10323
318
Würtz jelzéssel: Furulyázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm 1732032
10324
318
Würtz Ádám (1927-1994): Halászat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1751903
10325
318
11000
Zámbó Kornél (1938- ): Pecázók, tempera, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 40,5×59 cm 1749284
10326
318
Zádor István (1882-1963): Vitorláskikötő a Balatonfüreden. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm 1731612
10327
318
Zemplényi jelzéssel: Aktok a parton. Vegyes technika, papír, 34×42 cm 1753518
10328
318
Ziffer jelzéssel: Férfi fej. Akvarell, papír, sarok szakadásokkal, 37×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft