Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1746252
30624
317
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "A világ leghíresebb festményei - Vincent van Gogh: Napraforgók" aranyozott fém emlékérem, multicolor festéssel T:1 1746250
30625
317
Numizmatika
DN "A világ leghíresebb festményei - Michelangelo Bounarroti - Ádám teremtése" aranyozott fém emlékérem, multicolor festéssel T:1 1746253
30626
317
Numizmatika
DN "A világ leghíresebb festményei - Leonardo da Vinci: Mona Lisa" aranyozott fém emlékérem, multicolor festéssel T:1 1746242
30627
317
Numizmatika
DN "A világ leghíresebb festményei - Gustav Klimt: A csók" aranyozott fém emlékérem, multicolor festéssel T:1 1741649
30628
317
Numizmatika
DN "Történelmi aranypénzek - IV. Alvise Giovanni Mocenigo 50 zecchini, 1763-1778" aranyozott Ag utánveret "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal (10,1g/0.999/25mm) T:PP 1741626
30629
317
Numizmatika
DN "A legértékesebb magyar érmék - Apafi Mihály 50 dukátjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1636083
30630
317
Numizmatika
DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló 10 aranyforintjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, tulajdonosi tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1635917
30631
317
Numizmatika
DN " Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött Cu emlékérem replika tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 1725389
30632
317
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Lóránd 1848-1919" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP kis fo. 1741637
30633
317
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Pázmány Péter 1570-1637" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: