Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 53

~1980. Társadalmi Munkáért Debrecen V. Tanács zománcozott fém jelvény (25x31mm) T:1-,2
31103.

~1980. "Társadalmi Munkáért Debrecen V. Tanács" zománcozott fém jelvény (25x31mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~2000. Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2 patina
31104.

~2000. "Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
DN Wesselényi Kereskedelmi zománcozott Br gomblyukjelvény (14x19mm) T:2
31105.

DN "Wesselényi Kereskedelmi" zománcozott Br gomblyukjelvény (14x19mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Atlétikai Br díjérem füllel, LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31106.

DN Atlétikai Br díjérem füllel, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
DN Vallásos témájú fém mágnes (30-45mm) T:2,2-
31107.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
DN Szabad amerikaiak, szabad Magyarországért (Free Americans For Free Hungary zománcozott fém jelvény (21x20mm) T:2
31108.

DN "Szabad amerikaiak, szabad Magyarországért (Free Americans For Free Hungary" zománcozott fém jelvény (21x20mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Isten áldd meg a magyart. ezüstözött fém jelvény (30x40mm) T:2
31109.

DN "Isten áldd meg a magyart." ezüstözött fém jelvény (30x40mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1926. Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért) fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. Pour Dieu et Patrie metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark
31110.

Franciaország 1926. "Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért)" fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. "Pour Dieu et Patrie" metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Franciaország 1999. 3xklf zománcozott fém jelvény: VIGNERONE DE LHIVER, LE MESSAGER BOITEUX és SUTIE DE CERES T:1- France 1999. 3xdiff enamelled badges: VIGNERONE DE LHIVER, LE MESSAGER BOITEUX és SUTIE DE CERES C:AU
31111.

Franciaország 1999. 3xklf zománcozott fém jelvény: "VIGNERONE DE L'HIVER", "LE MESSAGER BOITEUX" és "SUTIE DE CERES" T:1- France 1999. 3xdiff enamelled badges: "VIGNERONE DE L'HIVER", "LE MESSAGER BOITEUX" és "SUTIE DE CERES" C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. Hitlers Dank aranyozott fém jelvény; 1933-1934. DDA festett fém jelvény; 1939. Hitlerjugend Mittelelbe műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. Hitlers Dank gold plated metal badge; 1933-1934. DDA painted metal badge; 1939. Hitlerjugend Mitelelbe plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
31112.

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Románia 1906. I. Károly uralkodásának 40. évfordulója fém replika medál füllel (31x38mm) T:2-,3 Romania 1906. 40th anniversary of the reign of Carol I replica medallion with ear (31x38mm) C:VF,F
31113.

Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulója" fém replika medál füllel (31x38mm) T:2-,3 Romania 1906. "40th anniversary of the reign of Carol I" replica medallion with ear (31x38mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. 25. Dalfesztivál Basel, 1940. Svájci Vöröskereszt, 1957. Basel 2000 éves T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. 25th Son Festival Basel, 1940. Swiss Red Cross, 1957. 2000th Anniversary of Basel C:XF
31114.

Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft