19001.
317. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Ezüst(Ag) zománcozott gyászkarkötő, jelzett, sérült, 5,5x6,5 cm, bruttó: 13,3 g