Ezüst(Ag) aranyozott, mintás karkötő, jelzett, h: min. 16,5 max. 19 cm... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/317/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~35/EzustAg-aranyozott-mintas-karkoto-jelzett-h-min-16-5-max-19-cm-netto-2-2-g~II1743035
1743035
19036
317
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) aranyozott, mintás karkötő, jelzett, h: min. 16,5 max. 19 cm, nettó: 2,2 g
: vörös_iván