Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

15361.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. I. kötet: Az ó-kor története. I. kötet: A keleti népek története. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányos, sérült lappal (417/418.)
15362.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15364.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15365.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Oplatka András: Németh Miklós. Mert ez az ország érdeke. Bp.,2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15366.

Oplatka András: Németh Miklós. "Mert ez az ország érdeke." Bp.,2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15367.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
(Johan) Huizinga: Válogatott tanulmányok. Tudomány, irodalom, művészet. Válogatta Dr. Tolnai Gábor. Fordította Radnóti Miklós. Bp.,1943, Pharos. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
15368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15369.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15370.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Litván György: Jászi Oszkár. Milleniumi Magyar Történelem. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15371.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes könyvtétel, történelem témában, 4 db:   Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd,1990, Babits. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.  Gonda Imre-Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, fakó gerinccel, jó állapotban.  Franz Herre: Ferenc József élete és kora. Fordította: Farkas Tünde-Balázs István. Bp.,2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15372.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft