Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

Takáts Sándor: Rajzok a török világból. II. kötet. Bp., 1915, MTA. Kiadói egészvászon-kötés. Csak II. kötet.
15349.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15350.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15351.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15352.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. V. kiadás.  II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. VI. kiadás.  III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. VI. kiadás.  Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az I. kötet gerince sérült, a gerincek fakók.
15353.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tamási Miklós-Ungváry Krisztián: Budapest 1945. Bp.,2006, Corvina. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15354.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Iván: Rettenetes Iván (IV. Iván cár). H.n., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban..
15355.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Marczali Henrik: A francia forradalom és Napoleon. A Bastilletól Szent-Ilonáig. Nagy Képes Világtörténet X. kötet. Bp.,é.n., Révai, XII+664 p. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött műbőr-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, a kötéstáblákra ragasztották, a címlap és a tartalomjegyzék között egy lap hiányzik.
15356.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15357.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I. kötet. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. . Kiadói félbőr-kötésben, kopott,
15358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1. köt. Bp., [1938], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben
15359.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15360.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft