Militária

Tételek száma: 105

Az Osztrák-Magyar Monarchia haditengerészetének története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús haditengerészetről (Zrinyi csatahajó (2 db), torpedók,tengeralattjárók, haditengerészet, Észak-Adria), 6 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, 12 db eredeti képeslap (képeslap,fotólap (1914-1917)), rajtuk számos izgalmas fotóval, köztük (fotókkal a Zrinyi csatahajó legénységéről, tisztikaráról, tengeralattjáróval a polai kikötőben...stb), 4 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   The History of Austro-Hungarian Navy, with 12 pc. original postcards, with many interesting photos on the postcards (soldiers and army officers of the Zrinyi battleship, u-boat in Pola harbour...etc.), on six sheets, not glued on the paper.
12564.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1960-1980 13 db hábórúval kapcsolatos MTI sajtófotó / War press photos 26x22 cm
12565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Budapest, VIII. Ludoviceum, a Ludovika épülete. Nagyméretű fotó. Erdélyi Mór (1866-1934) fotográfiája. 28x23 cm
12566.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1920 Saska, szovjet kozák kard, szablya, szovjet címerrel és szimbólumokkal / Russian/Soviet Kossak Shashka with Soviet symbols. 95 cm
12567.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
XIX. század. Rövid pengéjű gyalogsági kard. Fémn hüvellyel / Short cavalry sword with metal sheath 68 cm
12568.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16
cca 1890 Gyalogsági szablya. Solingeni jelzéssel. Sérült bőr hüvellyel. Rézveretekkel. / Cavalry sword 102 cm
12569.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
XIX. sz vége. Lovassági kard jelzés nélkül, fém hüvellyel / Cavalry sword 104 cm
12570.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15
XX. sz. eleje: Indiai díszkard, kovácsolt pengével, pluss borítású hüvellyel / Begining of the XXth century: India dagger with sheath 93 cm
12571.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Indiai tőr, poncolt pengével, bőr hüvelyben, fa-fém markolattal, h:38,5 cm (44 cm)
12572.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német III: Birodalom Oroszlánfejes tiszti kard replika / German IIIrd Reich officers sword replica. 102 cm
12573.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
1865 M. Kir. Helytartótanács körlevele valamennyi törvényhatóságnak (Nógrád megye közönségének, Balassagyarmat) az újoncozáskor meg nem jelent hadkötelesekről, benne névjegyzékkel, 12 sztl. lev.
12574.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XVIII. sz,Török mintájú kard vas markolattal. Keresztvas laza. / XVIIth century. Turkish pattern sword. 98 cm
12575.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft