Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 44

Franz von Bayros (1866-1924): Orgia, erotikus kisgrafika, heliogravűr, papír, jelzés nélkül, 12×10,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Börge Elwi Carlson (1917-2001): 2 db ex libris. Linó, papír, egyik jelzett, 11×4 és 9×6 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Heiner Dikreiter (1893-1966): Aug-Sep 1922 sind wir Tirol. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×15,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Charles Favet (1899-1982): De gustibus et coloribus non disputandum. Humoros ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7 cm
10503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gara Arnold (1882-1929): Erotikus ex libris Rónai Lili. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 12×9 cm
10504.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5
10505.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kórusz József (1927-2010): Halászok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8×14 cm
10506.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Michael Kundy (1953-): Ex libris Otto Holl. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 14×7 cm
10507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Melczer János: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm
10508.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×5 cm
10509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Kellemes karácsonyt. Linó, papír, jelzett a linón, 10×14 cm
10510.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Edmund Peter (?-?): Ex Libris Helmer Fogedgaar. Színes linómetszet, papír, jelzett a linón, 10×7 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft