Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 2,5x2,5 cm, 6,9 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/316/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~29/Aranyozott-ezustAg-sziv-medal-jelzett-2-5x2-5-cm-6-9-g~II1733406
1733406
19083
316
Jewellery
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 2,5x2,5 cm, 6,9 g
: vörös_iván