Könyvek: Történelem

Tételek száma: 164

15365.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15366.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fallenbüchl Zoltán: Magyarország főispánjai. Die Obergespane Ungarns 1526-1848. Bp.,1994, Argumentum Kiadó. Kiadói papírkötés.
15367.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Németh Zsolt: A Szent Korona sérüléseinek és átalakításainak krónikája. Bp., 2010, Püski. Kiadói kartonált papírkötésben.
15368.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15369.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15370.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
2 db könyv: E. Kovács Péter: Matthias Corvinus. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Nagy László: kard és szerelem. Törökkori históriák. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nauwelaerts: Harc a petróleumért. Bp. 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben
15372.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Milleniumi Magyarország. Album korabeli fotográfiákkal. Budapest, 1998, Kossuth Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, magyar, angol, német és francia nyelven. Hátulján foltos
15373.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15374.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Egy küzdelmes év katonái. Szerk.: Horváth László. Gyöngyös, 1998, Mátra Múzeum - Berze Nagy János Gimnázium. Papírkötésben, jó állapotban.
15375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15376.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft