Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 137

Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0825/42,5mm) T:1,1-
30566.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0825/42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Patzó Pál (1886-1945) DN Férfi portré balra Br plakett (98x98mm) T:2
30567.

Patzó Pál (1886-1945) DN "Férfi portré balra" Br plakett (98x98mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
22
Peternák Gusztáv (1928- ) 1985. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1985. május 29 - június 02 az 1. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB2
30568.

Peternák Gusztáv (1928- ) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1985. május 29 - június 02" az 1. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rajki László (1939-) 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina
30569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István Ag és Br emlékérem pár (36,02g/0.835/42,5mm) T:1,1-(PP)
30570.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" Ag és Br emlékérem pár (36,02g/0.835/42,5mm) T:1,1-(PP)

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. 450. éves a Pápai Református Kollégium jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU
30571.

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Ag és Br emlékérem pár (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo PS1
30572.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo PS1

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag és Br emlékérem pár (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2
30573.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag és Br emlékérem pár (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat Adamo SU2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag és Br emlékérem pár (41,6g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ZE3
30574.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és Br emlékérem pár (41,6g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ZE3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szabolcs Péter (1942-) 1998. MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc jelzett Ag és Br emlékérem pár (34,07g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat
30575.

Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" jelzett Ag és Br emlékérem pár (34,07g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. MÉE XXIX. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Budapest-Trieszt Vasútvonal Ag és Br emlékérem pár (33,63g/0.925/42,5mm) T:1(PP)
30576.

Szabolcs Péter (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "MÉE XXIX. Vándorgyűlése Nagykanizsa / Budapest-Trieszt Vasútvonal" Ag és Br emlékérem pár (33,63g/0.925/42,5mm) T:1(PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szabó Géza (1939-) DN IV. Béla Király Bullája Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (33,81g/0.925/42,5mm) + 1992. 200Ft Ag MNB T:1-,2 kis patina
30577.

Szabó Géza (1939-) DN "IV. Béla Király Bullája" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (33,81g/0.925/42,5mm) + 1992. 200Ft Ag "MNB" T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft