Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 326

Vanuatu 2006. 10V ezüstözött Cu-Ni Delias sagessa T:PP Vanuatu 2006. 10 Vatu silver plated Cu-Ni Delias sagessa C:PP Krause KM#50
31109.

Vanuatu 2006. 10V ezüstözött Cu-Ni "Delias sagessa" T:PP Vanuatu 2006. 10 Vatu silver plated Cu-Ni "Delias sagessa" C:PP Krause KM#50

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Velence 1749. 15s Ag Pietro Grimani (3,58g) T:3 Venice 1749. 15 Soldi Ag Pietro Grimani (3,58g) C:F
31110.

Velence 1749. 15s Ag "Pietro Grimani" (3,58g) T:3 Venice 1749. 15 Soldi Ag "Pietro Grimani" (3,58g) C:F

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zambia 2001. 1000K Cu-Ni Álcserepesteknős T:PP felületi karc, ujjlenyomat Zambia 2001. 1000 Kwacha Cu-Ni Loggerhead sea turtle C:PP slightly scratched Krause KM#87
31111.

Zambia 2001. 1000K Cu-Ni "Álcserepesteknős" T:PP felületi karc, ujjlenyomat Zambia 2001. 1000 Kwacha Cu-Ni "Loggerhead sea turtle" C:PP slightly scratched Krause KM#87

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zambia 2001. 1000K Cu-Ni Két delfin T:PP ujjlenyomat Zambia 2001. 1000 Kwacha Cu-Ni Two Dolphins C:PP fingerprints Krause KM#90
31112.

Zambia 2001. 1000K Cu-Ni "Két delfin" T:PP ujjlenyomat Zambia 2001. 1000 Kwacha Cu-Ni "Two Dolphins" C:PP fingerprints Krause KM#90

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zambia 2003. 1000K Ag Elefánt + 2000K Ag Elefánt + 5000K Ag Elefánt + 10.000K Ag Elefánt összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag Elephant + 2000 Kwacha Ag Elephant + 5000 Kwacha Ag Elephant + 10.000 Kwacha Ag Elephant in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina  Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188
31113.

Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1992-2002. 12 ország euró érméi, kétlapos karton gyűjtőalbumban, a finn 1E és 20c kivételével teljes T:2 1992-2002. Euro collection of twelve countries, in two page cardboard album, full collection without the 1 Euro and 20 Cents C:XF
31114.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
2000-2015. Euro sorok 2db albumba rendezve (19xklf) benne Észtország, Lettország, Szlovénia, Belgium, Írország, Spanyolország, Németország, Görögország, Franciaország, Olaszország, Luxemburg, Hollandia, Ausztria, Portugália, Finország, Ciprus, Litvánia, Málta és Szlovákia T:1-,2 2000-2015. Euro coin set in two albums (19xdiff) including Estonia, Latvia, Slovenia, Belgium, Ireland, Spain, Germany, Greece, France, Italy, Luxembourg, Netherlands, Austria, Portugal, Finland, Cyprus, Lithuania, Malta and Slovakia C:AU,XF
31115.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
2007. 2E Római szerződés (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E Nemzetközi gyermekév (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft Gyermekmentő Szolgálat aranyozott + 2007. 50Ft Római Szerződés aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro Treaty of Rome (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro International Year of the Child (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft International Children Safety Service gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF
31116.

2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1968. 1/4$ Cu-Ni + Ecuador 1971-1981. 1S Ni-acél (3xklf) T:2,2- Mixed: USA 1968. 1/4 Dollar Cu-Ni + Ecuador 1971-1981. 1 Sucre Ni-steel (3xdiff) C:XF,VF
31117.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Vegyes: Hollandia 1913. 10c Ag I. Vilma + Szerbia 1915. 1D Ag I. Péter T:2-,2 Mixed: Netherlands 1913. 10 Cents Ag Wilhelmina I + Serbia 1915. 1 Dinar Ag Petar I C:VF,XF
31118.

Vegyes: Hollandia 1913. 10c Ag "I. Vilma" + Szerbia 1915. 1D Ag "I. Péter" T:2-,2 Mixed: Netherlands 1913. 10 Cents Ag "Wilhelmina I" + Serbia 1915. 1 Dinar Ag "Petar I" C:VF,XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes: Ausztria 1893. 1K Ag Ferenc József + Svédország 1954TS 1Kr Ag VI. Gusztáv T:3,2 Mixed: Austria 1893. 1 Corona Ag Franz Joseph + Sweden 1954TS 1 Krona Ag Gustaf VI C:F,XF
31119.

Vegyes: Ausztria 1893. 1K Ag "Ferenc József" + Svédország 1954TS 1Kr Ag "VI. Gusztáv" T:3,2 Mixed: Austria 1893. 1 Corona Ag "Franz Joseph" + Sweden 1954TS 1 Krona Ag "Gustaf VI" C:F,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes: Kanada 1960. 25c Ag + Orosz Birodalom 1914. 15k Ag + 1915. 10k Ag T:2,2-,3 brossnyomok a 15k-en Mixed: Canada 1960. 25 Cents Ag + Russian Empire 1914. 15 Kopeks Ag + 1915. 10 Kopeks Ag C:XF,VF,F brooch marks on 15 Kopeks
31120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft