Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 22

Hollandia 1994. AEGON Ag emlékérem, lezárt karton dísztokban (0.720/38mm) T:1
31147.

Hollandia 1994. "AEGON" Ag emlékérem, lezárt karton dísztokban (0.720/38mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Kanada / Winnipeg 1982. Vörös Folyó Indián Dollár / Manitoba Bölény fém emlékérem (32mm) T:2 Canada / Winnipeg 1982. Red River Indian Dollar / Manitoba Buffalo metal commemorative medallion (32mm) C:XF
31148.

Kanada / Winnipeg 1982. "Vörös Folyó Indián Dollár / Manitoba Bölény" fém emlékérem (32mm) T:2 Canada / Winnipeg 1982. "Red River Indian Dollar / Manitoba Buffalo" metal commemorative medallion (32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kína 1981. Exhibition of the Beijing Palace Museums Treasures (Kiállítás a Pekingi Palota Múzeumának kincseiből) fém emlékérem füllel (35mm) T:2 China 1981. Exhibition of the Beijing Palace Museums Treasures metal commemorative medal with ear (35mm) C:XF
31149.

Kína 1981. "Exhibition of the Beijing Palace Museum's Treasures (Kiállítás a Pekingi Palota Múzeumának kincseiből)" fém emlékérem füllel (35mm) T:2 China 1981. "Exhibition of the Beijing Palace Museum's Treasures" metal commemorative medal with ear (35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Német Birodalom 1897. I. Vilmos császár születésének 100. évfordulójára Br emlékérem füllel (40mm) T:2,2- sérült a fül és környéke German Empire 1897. 100th Anniversary of the birth of Emperor Wilhelm I Br commemorative medallion with ear (40mm) C:XF,VF damaged ear and the area around it
31150.

Német Birodalom 1897. "I. Vilmos császár születésének 100. évfordulójára" Br emlékérem füllel (40mm) T:2,2- sérült a fül és környéke German Empire 1897. "100th Anniversary of the birth of Emperor Wilhelm I" Br commemorative medallion with ear (40mm) C:XF,VF damaged ear and the area around it

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére) kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen) ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark
31151.

Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország DN Für Langjährige Mitarbeit im Dienste der Pfälzischen Wirtschaft (A pfälz-i gazdaság szolgálatában végzett sokéves munkáért) aranyozott fém plakett. Szign.: MH (81mm) T:2 kis ph. Germany ND Für Langjährige Mitarbeit im Dienste der Pfälzischen Wirtschaftgilt metal plaque. Sign.: MH (81mm) C:XF small edge error
31152.

Németország DN "Für Langjährige Mitarbeit im Dienste der Pfälzischen Wirtschaft (A pfälz-i gazdaság szolgálatában végzett sokéves munkáért)" aranyozott fém plakett. Szign.: MH (81mm) T:2 kis ph. Germany ND "Für Langjährige Mitarbeit im Dienste der Pfälzischen Wirtschaft"gilt metal plaque. Sign.: MH (81mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Svájc DN Bázel jelzett Ag emlékérem lezárt csomagolásban, dísztokban (~40g/0.925/53mm) T:1 Switzerland ND Basel hallmarked Ag commemorative medallion in sealed packing, in case (~40g/0.925/53mm) C:UNC
31153.

Svájc DN "Bázel" jelzett Ag emlékérem lezárt csomagolásban, dísztokban (~40g/0.925/53mm) T:1 Switzerland ND "Basel" hallmarked Ag commemorative medallion in sealed packing, in case (~40g/0.925/53mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1965. Férfi portré, Br plakett (150mm) T:2 ~1965. Portrait of a man, Br plaque (150mm) C:XF
31154.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1982(?) Jiri Trnka jelzett Ag emlékérem L. HAVELKA 82 jelzéssel, eredeti tokban (33,92g/0.900/40mm) T:2 patina, kis ph. 1982(?) Jiri Trnka hallmarked Ag commemorative medal with L. HAVELKA 82 mark, in original case (33,92g/0.900/40mm) C:XF patina, small edge error
31155.

1982(?) "Jiri Trnka" jelzett Ag emlékérem "L. HAVELKA 82" jelzéssel, eredeti tokban (33,92g/0.900/40mm) T:2 patina, kis ph. 1982(?) "Jiri Trnka" hallmarked Ag commemorative medal with "L. HAVELKA 82" mark, in original case (33,92g/0.900/40mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
9
DN Ernst Thälmann Br emlékplakett, hátoldalán gyártói jelzéssel (216x295mm) T:2 ND Ernst Thälmann Br commemorative plaque with makers mark on back (216x295mm) C:XF
31156.

DN "Ernst Thälmann" Br emlékplakett, hátoldalán gyártói jelzéssel (216x295mm) T:2 ND "Ernst Thälmann" Br commemorative plaque with makers mark on back (216x295mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft