Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1728552
19048
315
Jewellery
Ezüst(Ag) levél alakú tálka, jelzett, 13x11 cm, nettó: 28,3 g 1726237
19049
315
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, mesterjeggyel, h:17,5 cm, nettó:54 g 1319026
19050
315
75000
Jewellery
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set 1728427
19051
315
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos kis kanál, 6 db, jelzett, mesterjeggyel, h: 15,5 cm, nettó: 150 g 1524537
19052
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g 1729725
19053
315
Jewellery
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, méret: 70, nettó: 25 g 1729721
19054
315
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 70, bruttó: 5,6 g 1725781
19055
315
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű csiszolt türkiz kővel, jelzett, méret:50, bruttó:5 g 1727267
19056
315
28000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc, 14K, jelzett, h: 39 cm nettó: 4,8 g 1727286
19057
315
17000
Jewellery
Arany (Au) fülbevaló pár, szintetikus kővel, 14K, jelzett, bruttó: 3,4 g 1727292
19058
315
60000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc medállal, szintetikus kővel, 14K, jelzett (P. V.), nettó: 10,4 g 1726195
19059
315
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 105,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft