Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 157
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1725724
19108
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, 3 kis függővel, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,7 g 1725713
19109
315
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 7,7 g 1725764
19110
315
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függő kövekkel díszítve, jelzett, 2x2,8 cm, bruttó: 4 g 1725759
19111
315
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikafülbevalópár, jelzett, d: 2,7 cm, nettó: 3,7 g 1725739
19112
315
Jewellery
Ezüst(Ag) kopt kereszt függő angyalokkal, jelzett, 3,4x4,5 cm, nettó: 8,9 g 1725737
19113
315
Jewellery
Ezüst(Ag) íves négyszögletes karperec, jelzett, 6x5 cm, nettó: 15,2 g 1725783
19114
315
Jewellery
Ezüst(Ag) korpuszos kereszt függő, jelzett, 4,5x2,4 cm, nettó: 4,5 g 1725785
19115
315
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott szív medál, jelzett, 2,8x3,5 cm, 4,5 g 1725790
19116
315
Jewellery
Ezüst(Ag) csüngős bokalánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 20-23 cm, nettó: 2,2 g 1725708
19117
315
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 18,2 g 1725623
19118
315
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszálas fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 5,3 g 1725799
19119
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,2 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft