15124.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Japán-Ország. A felkelő nap birodalma. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.,1904, Pallas, 1 t.+155 p.+9 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, a borító sérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a 148. oldaltól a lapok elvált a kötéstől (5 lap), a lapok egy része sérült, kissé hiányos, a térkép melléklet hiányzik.