Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.
A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, magyar és francia nyelven.
Budapest, 1927, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé hiányos borítóval, ragasztott gerinccel, de belül jó állapotban.
Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.