Porcelán Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1698049
11236
315
Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt 1727929
11237
315
"Máriaremetei emlék", porcelán kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 7 cm 1676561
11238
315
Kínai erotikus jelenetes tubákos porcelán fiolák, dugókkal, 5 db. Levonóképes, hibátlan, jelzés nélkül, 7x4.5 cm és 6x4.5 cm közötti méretben. 1728583
11239
315
Medve, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, 17x9,5 cm 1726177
11240
315
Kupolás épület alakú teakiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, 15x17x8 cm 1406683
11241
315
Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm 1568554
11242
315
cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm 701501
11243
315
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition 1632177
11244
315
Jelzett szovjet tálka készlet, tálka aljjal, kanna, kopott, egyik csészén lepattanással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft