12995.
315. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
135,14 EUR, 147,06 USD
1936 "Egy nap a szabadban" Szociáldemokrata Párt népünnepélye a hűvösvölgyi nagyréten, plakát, jelzett (Fehér), restaurált, 94,5x62 cm / Hungarian social democrat party's poster, restored, 94,5x62 cm