https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 186

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.
12791.

1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12792.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1889 Rudolf trónörökös főherczeg, az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben könyvsorozat nekrológja, sérült papírkötésben
12793.

1889 Rudolf trónörökös főherczeg, az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben könyvsorozat nekrológja, sérült papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1890-1900 A magyar nemzet története. 163,166 füzetek. Szerkeszti Szilágyi Sándor. Bp., Athenaeum. Szövegközti, és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, valamint egy II. Rákóczi Ferencet ábrázoló litográfiával. Papírkötés, megviselt, szakadozott állapotban, kijáró lapokkal.
12794.

cca 1890-1900 A magyar nemzet története. 163,166 füzetek. Szerkeszti Szilágyi Sándor. Bp., Athenaeum. Szövegközti, és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, valamint egy II. Rákóczi Ferencet ábrázoló litográfiával. Papírkötés, megviselt, szakadozott állapotban, kijáró lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
12795.

cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Grand Hotel Milan képes füzet lito borítóval / Picture booklet with litho cover
12796.

cca 1890 Grand Hotel Milan képes füzet lito borítóval / Picture booklet with litho cover

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1895 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 2033 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 8p / French humor magazine
12797.

1895 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 2033 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 8p / French humor magazine

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
1895 Szabályzat a leltári tárgyak javításának módozatai iránt. Magyar Kir. Államvasutak Igazgatóság. Bp., 1895, Légrády Testvérek, 13 p. Ceruzás aláhúzással, az első oldalon tollas bejegyzéssel.
12798.

1895 Szabályzat a leltári tárgyak javításának módozatai iránt. Magyar Kir. Államvasutak Igazgatóság. Bp., 1895, Légrády Testvérek, 13 p. Ceruzás aláhúzással, az első oldalon tollas bejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1900-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány hagyaték tétel
12799.

cca 1900-1940 Vegyes okmány és nyomtatvány hagyaték tétel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1900-1940 Nagy vegyes nyomtatvány és okmány tétel, benne újságokkal, igazolványokkal, egyebekkel
12800.

cca 1900-1940 Nagy vegyes nyomtatvány és okmány tétel, benne újságokkal, igazolványokkal, egyebekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 7 db litho és egyéb szép grafikájú menükártya, közte litho is / 7 menu cards with nice graphics.
12801.

cca 1900 7 db litho és egyéb szép grafikájú menükártya, közte litho is / 7 menu cards with nice graphics.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1900 Körírás és díszírási betűminták. Összeállította: Szabó Gyula, minden középfokú iskola számára és magánhasználatra.
12802.

cca 1900 Körírás és díszírási betűminták. Összeállította: Szabó Gyula, minden középfokú iskola számára és magánhasználatra.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz