1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31
38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
cca 1890 Pedro Miguel, Panama-csatorna építése, munkások, gőzmozdony, vasútépítés, 3 db fénynyomat, hátoldalán feliratozva, 13,5x17,5 cm / Panama Canal zone, the Canal Cut, Spanish and Italian workers, machine shops, locomotive, railway, 13,5x17,5 cm
1895 Szabályzat a leltári tárgyak javításának módozatai iránt. Magyar Kir. Államvasutak Igazgatóság. Bp., 1895, Légrády Testvérek, 13 p. Ceruzás aláhúzással, az első oldalon tollas bejegyzéssel.