cca 1941 Chirurgie-Union Genossenschaft der Chirurgier-Handwerker EGMBH, Tuttlingen, orvosi termékkatalógusa. Stuttgart, J. Fink-ny., 102 p. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, német nyelven. Számozott, 243. számú példány.
1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1941 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a végén két kijáró lappal, intézményi bélyegzővel.
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
1943-1944 Az Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázum évkönyve az 1942/1943 tanévről. LIII. évf. Szerk.: Kocsis Károly. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötés, ragasztott gerinccel.