Kerámiák Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1726180
11100
315
Art-ceramics
Szecessziós fali tartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, 20x9,5 cm 1726207
11101
315
24000
Art-ceramics
Rahmer cserkész fiú látcsővel, festett mázas kerámia figura, jelzett, sérüléssel, m: 24 cm 1726214
11102
315
8500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia mázas kerámia váza, mázhibával, jelzett, m: 23 cm 1726250
11103
315
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 1726252
11104
315
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 25×21 cm 1726550
11105
315
Art-ceramics
Bereczki jelzéssel kerámia korsó, jelzett, lepattanással, m: 21 cm 1730001
11106
315
3800
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas, jelzett, kis mázhibával, d: 26,5 cm 1730098
11107
315
Art-ceramics
Városlődi emlék csupor, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 11,5 cm 1556352
11108
315
Art-ceramics
Kisfiú távcsővel, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, sérülésekkel,11x8x5 cm. 1613657
11109
315
Art-ceramics
Iparművész festett kerámia falikép, fa alapon, apró hibával, jelzés nélkül, 8,5x22,5 cm 1667423
11110
315
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 1667408
11111
315
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft