Kárpáti Gergely (?-): Filterek I-III. Rézkarc, papír, jelzett, 10×15 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500002/Karpati-Gergely--Filterek-I-III-Rezkarc-papir-jelzett-10C39715-cm-3C397~II1726848
1726848
10084
315
Leírás: Kárpáti Gergely (?-): Filterek I-III. Rézkarc, papír, jelzett, 10×15 cm (3×)
: vörös_iván