Kalmár jelzéssel: Fás táj. Olaj, vászon, sérült, fa keretben, 21x30 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500002/Kalmar-jelzessel-Fas-taj-Olaj-vaszon-serult-fa-keretben-21x30-cm~II1729304
1729304
10074
315
Leírás: Kalmár jelzéssel: Fás táj. Olaj, vászon, sérült, fa keretben, 21x30 cm
: vörös_iván