Dienes István (1905-1977): Tájkép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/315/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500002/Dienes-Istvan-1905-1977-Tajkep-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-31x47-cm~II1729208
1729208
10041
315
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Dienes István (1905-1977): Tájkép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31x47 cm
: vörös_iván