Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1644718
10060
315
Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm 1712970
10061
315
Hervai Katalin (1957-):Gondolkodó. Rézkarc, papír, jelzett, 36×29 cm 1724734
10062
315
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Rajzok ( 6db) Ceruza, akvarell, papír, 17×21-20×30 cm 1726918
10063
315
Horváth jelzéssel: Futó. Rézkarc, papír, 14,5×9 cm 1726853
10064
315
Hubai Tekla (?-): Elmúlás IV. Rézkarc, papír, jelzett, 28×20 cm 1702047
10065
315
2200
Hubai Tekla (?-): Elmúlás. Rézkarc, papír, jelzett, 28×20 cm 1713131
10066
315
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm 1725275
10067
315
3400
Imre István (1918-1983): Pityu olvas. Rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm 1725171
10068
315
Ifj. Imre István (1950-): Angyali asztronauta. Rézkarc, papír, jelzett, 19×14 cm 1574641
10069
315
Irányi jelzéssel: Fasor. Vegyes technika, farost, 32×46 cm 1731137
10070
315
Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1629104
10071
315
Iván Szilárd (1912-1988): Fiú. Szitanyomat, papír. Jelzett, 45x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft