Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1728779
10108
315
15000
Marosi György (1964-): Hommage á Fibonacci. Giclée
papír, jelzett, számozott (1/6) 54x50 cm
mellékelt certifikációval 1662139
10109
315
Frans Masereel (1889-1972): Gengszterek, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 10,5×13 cm 1636937
10110
315
Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×35 cm 1562836
10111
315
Márk Lajos (1867-1940): Lány portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 1635652
10112
315
1917 Márton Ferenc (1884-1940): Életkép a frontról. Ceruza. papír, jelzett- 14x22 cm 1635651
10113
315
1938 Márton Ferenc (1884-1940): Rakovszky Bertalan, a kedves "Mokány Berczi Bácsi" a ravatalon. Ceruza. papír, jelzett- 26x36 cm 1729396
10114
315
11000
Mátrai Vilmos (1877-1961): Tűzfalak. Akvarell, farost, jelzett, üvegezett keretben, 34x25 cm 1712575
10115
315
MCP jelzéssel: Nagyváros. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm 1724966
10116
315
11000
Mednyánszky jelzéssel: Fagyos táj. Olaj, vászon-karton, keretben, 37×43 cm 1724847
10117
315
14000
Mednyánszky jelzéssel: Folyó part. Olaj, sérült, vászon, keretben, 33×42 cm 1724695
10118
315
Medvedczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm 1632548
10119
315
Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft