Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Kanadai vadjuh jelzett Ag emlékérem (24,91g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Bighorn Sheep hallmarked Ag commemorative medal (24,91g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
30900.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Vadon élő állatok megőrzése - Kanadai vadjuh" jelzett Ag emlékérem (24,91g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Wildlife Conservation - Bighorn Sheep" hallmarked Ag commemorative medal (24,91g/0.925/38,5mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Cape Hatteras Nemzeti Tengerpart jelzett Ag emlékérem (25,10g/0.925/38,5mm) T:PP kis karcok USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Cape Hatteras National Seashore hallmarked Ag commemorative medal (25,10g/0.925/38,5mm) C:PP small scratches
30901.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Cape Hatteras Nemzeti Tengerpart" jelzett Ag emlékérem (25,10g/0.925/38,5mm) T:PP kis karcok USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Cape Hatteras National Seashore" hallmarked Ag commemorative medal (25,10g/0.925/38,5mm) C:PP small scratches

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Nemzetközi Gyermekév Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,68g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - International Year of the Child Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,68g/0.925/38,5mm) C:PP
30902.

Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Nemzetközi Gyermekév" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,68g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - International Year of the Child" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,68g/0.925/38,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1981. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,81g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1981. Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,81g/0.925/38,5mm) C:PP spotted
30903.

Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,81g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,81g/0.925/38,5mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ausztria 1972. Egyesült Osztrák Vas- és Acélművek peremén jelzett Ag emlékérem (25,46g/0.900/40mm) T:1- Austria 1972. United Austrian Iron and Steelworks commemorative medallion hallmarked on edge (25,46g/0.900/40mm) C:AU
30904.

Ausztria 1972. "Egyesült Osztrák Vas- és Acélművek" peremén jelzett Ag emlékérem (25,46g/0.900/40mm) T:1- Austria 1972. "United Austrian Iron and Steelworks" commemorative medallion hallmarked on edge (25,46g/0.900/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dél-Afrika 1976-1978. 50 éves Wildlife Society jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. Wildlife Society 50th Anniversary hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)
30905.

Dél-Afrika 1976-1978. "50 éves Wildlife Society" jelzett, aranyozott Ag emlékérem (37,43g/0.925/45mm) T:2(PP) South Africa 1976-1978. "Wildlife Society 50th Anniversary" hallamarked, gilt Ag commemorative medal (37,43g/0.925/45mm) C:XF(PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30906.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Nagy-Britannia 2014. I. Világháború 1914-1918 / The Daily Mail emlékérem fém emlékérem, műanyag tokban, információs lappal T:1 Great Britain 2014. World War I 1914-1918 / The Daily Mail Commemorative Coin commemorative medallion in plastic case with information sheet C:UNC
30907.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
NSZK 1968. Patrona Bavariae 1868-1968 / Alfred Dick jelzett Ag emlékérem dísztokban (7,93g/0.999/26mm) T:1-,2(PP) patina FRG 1968. Patrona Bavariae 1868-1968 / Alfred Dick hallmarked Ag commemorative medallion in case (7,93g/0.999/26mm) C:AU,XF(PP) patina
30908.

NSZK 1968. "Patrona Bavariae 1868-1968 / Alfred Dick" jelzett Ag emlékérem dísztokban (7,93g/0.999/26mm) T:1-,2(PP) patina FRG 1968. "Patrona Bavariae 1868-1968 / Alfred Dick" hallmarked Ag commemorative medallion in case (7,93g/0.999/26mm) C:AU,XF(PP) patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
NSZK 1979. A Német Szövetségi Köztársaság 30. évfordulója jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (24,92g/1.000/40mm) T:1-(PP) patina FRG 1979. 30th Anniversary of Federal Republic of Germany hallmarked Ag commemorative medallion in original case (24,92g/1.000/40mm) C:AU(PP) patina
30909.

NSZK 1979. "A Német Szövetségi Köztársaság 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (24,92g/1.000/40mm) T:1-(PP) patina FRG 1979. "30th Anniversary of Federal Republic of Germany" hallmarked Ag commemorative medallion in original case (24,92g/1.000/40mm) C:AU(PP) patina

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Németország DN Recklinghausen jelzett Ag emlékérem dísztokban (19,95g/0.900/34mm) T:PP ujjlenyomat Germany ND Recklinghausen hallmarked Ag commemorative medallion in case (19,95g/0.900/34mm) C:PP fingerprint
30910.

Németország DN "Recklinghausen" jelzett Ag emlékérem dísztokban (19,95g/0.900/34mm) T:PP ujjlenyomat Germany ND "Recklinghausen" hallmarked Ag commemorative medallion in case (19,95g/0.900/34mm) C:PP fingerprint

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németország DN Augsburg / Perlachturm és Rathaus jelzett Ag emlékérem (23,76g/0.999/40mm) T:1-,2(PP) patina Germany ND Augsburg / Perlachturm and Rathaus hallmarked Ag commemorative medallion (23,76g/0.999/40mm) C:AU,XF(PP) patina
30911.

Németország DN "Augsburg / Perlachturm és Rathaus" jelzett Ag emlékérem (23,76g/0.999/40mm) T:1-,2(PP) patina Germany ND "Augsburg / Perlachturm and Rathaus" hallmarked Ag commemorative medallion (23,76g/0.999/40mm) C:AU,XF(PP) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft