Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1724628
30960
314
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1970 "Körzeti megbízott" zománcozott jelvény (35mm) + "Szocialista Hazánkért XXX" zománcozott jelvény (36x37mm) + DN "Magyar Vöröskereszt kitűző" (12,5mm) + 1949. "World Youth Congress and Festival - Indian delegation (Világifjúsági Kongresszus és Fesztivál - Indiai delegáció)" zománcozott fém jelvény (28mm) T:2 1724326
30961
314
Numizmatika
~1970-1980. "XV Törzsgárda - Külkereskedelmi Minisztérium" aranyozott, zománcozott jelvény + miniatűr kitűző T:2 1674213
30962
314
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- 1459153
30963
314
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban T:2 1711529
30964
314
Numizmatika
DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba
Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:VF,F enamel error 1724470
30965
314
Numizmatika
DN "A Turul Őrzője" aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:2 1720022
30966
314
Numizmatika
DN "Goldberger Törzsgárda" zománcozott jelvény (13x19mm) + "Ganz Daru és Kazángyár 1844" zománcozott jelvény (26mm) T:1-,2 1724627
30967
314
Numizmatika
DN "M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?)" zománcozott gomblyukjelvény (18mm) T:2 1724496
30968
314
Numizmatika
Románia 1928. "Camp. Reg. Brasov 1928. Dublu I." aranyozott fém tenisz díjérem, hátlapon fémjel, "Huguenin" gyártói jelzéssel, füllel (50mm) T:2 1724481
30969
314
Numizmatika
Svájc DN "2500" ezüstözött, zománcbetétes hegyimentő jelvény 2500 szolgálati óra után T:2
Switzerland ND "2500" silver plated badge with enamel overlay, Swiss Alpine Rescue Service, after 2500 service hour C:XF 1720105
30970
314
Numizmatika
4db-os jelvény tétel, benne "Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Törzsgárda - 1904", "MÁV - Debreceni Járműjav. Ü.V.", "Kőbányai Gyógyszerárugyár - Hűséges Munkáért" és "Kohó és Gépipari Minisztérium - Törzsgárda" T:2,2- 1724507
30971
314
Numizmatika
Kis zacskónyi vegyes szocialista jelvény tétel, néhány külföldi darabbal, közte: "Dunai Vasmű Ifjú Építője - DISZ" Br kitűző, zománcozott rátéttel, "Simontornyai Bőrgyár - Hungary" kitűző, "Irodagéptechnika Vállalat Törzsgárda - 10 év" kitűző, zománcozott határőr(?) sapkajelvény T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft