Ezüst(Ag) orosz aranyozott áttört karperec, jelzett, d: 5,8 cm, 15,3 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~100047/EzustAg-orosz-aranyozott-attort-karperec-jelzett-d-5-8-cm-15-3-g~II1720965
1720965
19012
314
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) orosz aranyozott áttört karperec, jelzett, d: 5,8 cm, 15,3 g
: vörös_iván