https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~100038/Molnar-Gabor-A-kutyafeju-szikla-Nemes-Torok-Janos-rajzaival-Bp-1942-Singer-es-Wolfner-~II1719011
1719011
15619
314
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
LeÃrás:
Molnár Gábor: A kutyafejű szikla. Nemes Török János rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borÃtóval, javÃtott gerinccel, laza fűzéssel. ElsÅ‘ kiadás.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván