https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~100034/Rakoczi-emlekkonyv-halalanak-ketszazeves-fordulojara-II-kotet-Szerk-Lukinich-Imre-~II1719973
1719973
15324
314
Books: History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. II. kötet. Szerk.: Lukinich Imre. ElÅ‘szó: Mikes János. A zárócikket Ãrta: Dr. Ravasz László. [Bp., 1935.] Franklin, 416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince kissé sérült. Csak II. kötet.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor