Könyvek: Történelem

Tételek száma: 164

15292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fons (Forráskutatás, és történeti segédtudományok) 7 száma. II. évf. 1.,3., III. évf. 3., V. évf. 1.,2.,4., VI. évf. 1-2. szám. Bp., 1995-1999, Budapest Főváros Levéltára Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés.
15293.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15294.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A lipcsei pör. Dimitrov okiratai, levelei és följegyzései. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 135+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15295.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 143+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15296.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15297.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Simonffy Emil: A polgári földtulajdon kialakulása és a birtokmegoszlás Délnyugat-Dunántúlon. Zalaegerszeg, 2002, Zala Megyei Levéltár. Térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15298.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15299.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15300.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Fessler, Ignaz Aurelius,: Alexander der Eroberer. Karlsruhe, 1810. 362p. Korabeli kartonálásban / In paper binding.
15301.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15302.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zsedényi Aladár: Szabadságharcunk 1848-49-ben. 59 képpel. Bp., 1912. Hornyánszky. 23p.
15303.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft