15488.
314. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel.