Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

Herend. Traditional Craftsmanship at the Turn of the Millennium. Szerk.: Vadas, József et al. Veszprém - Budapest, 2004, Magyar Képek. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tompos Erzsébet: A bizánci és az iszlám építészet. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kartonált papírkötésben, az 5-74. oldal kijár.
15471.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fotolexikon. Szerk.: Barabás János et al. Bp., 1963, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15472.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balás-Piry, László: La pittura ungherese nel secolo XIX/XX. Berlin, 1940, Genius. Vászonkötésben, a gerinc kötése elvált.
15473.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
2 db művészeti könyv: Adorno, Francesco et al.: A klasszikus Athén. Bp., 1966, Corvina.; Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
15474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes művészeti könyv tétel, köztük kiállítási vezetők is: Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp (Bp., 1980); Diehl, Gaston: Vasarely (Bp., 1973); Dióhéjban az egyiptomi művészetről (Bp., 1989); A művészet kiskönyvtára: Raffaello (Bp., 1983), Feofan Grek (Bp., 1982)Mucsi András: Az esztergomi Keresztény Múzeum régi képtárának katalógusa (Bp., 1975); Cséfalvy Pál: Az esztergomi főszékesegyházi kincstár (Bp., 1984); Tessedik városa hajdan és ma (Szarvas, 1979); Miklós Pál: Csi Paj-Si (Bp., 1962); Végh János: Van Eyck (Bp., 1983); Kelényi György: Rubens Medici-galériája (Bp., 1988). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15475.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15476.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wilhelm Pinder: George Kolbe. Berlin, é.n., Rembrandt-Verlag. George Kolbe (1877-1947) német szobrászművészről szóló könyv, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó kihajtható lap sérült, gyűrött, német nyelven.
15477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15478.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15479.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15480.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./ Half-linen-binding, in paper cover, in English language.
15481.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft