https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~100046/A-Kultura-es-tudomany-sorozat-2-db-kotete-Szechenyi-eszmevilaga-1-kot-Bp-1912-Frankl~II1719527
1719527
16186
314
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
A "Kultúra és tudomány" sorozat 2 db kötete: Széchenyi eszmevilága. 1. köt. Bp., 1912, Franklin.; Palante, G.: A szociológia vázlata. Bp., 1912, Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: