Üvegtárgyak Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1624189
11181
314
Glass-objects
Díszes üveg kisváza, csiszolt, nagyon apró csorbákkal, m: 16 cm 1626336
11182
314
Glass-objects
Dekoratív üveg kiöntő dugóval, jelzés nélkül,a dugón nagyon apró lepattanásokkal, m: 28 cm 1721902
11183
314
Glass-objects
4 db díszes pezsgős pohár, apró kopásokkal, d: 9,5 cm 1722184
11184
314
Glass-objects
Humoros retró Márkás üveg, m: 40 cm 1721865
11185
314
Glass-objects
Modern német emlékpohár, matricás, kopásokkal, m: 18 cm 1721930
11186
314
Glass-objects
3 db üvegtárgy: váza, pohár, asztali tartó, jelzés nélkül, hibátlanok, különböző méretben 1718995
11187
314
Glass-objects
Bordó többrétegű üvegváza, csiszolt, metszett, apró kopásokkal, m: 25,5 cm 1719004
11188
314
Glass-objects
Festett üveg bonbonier, formába öntött, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5 cm 1718767
11189
314
Glass-objects
Üveg kínálótál, formába öntött, csorbákkal, ezüstözött talppal, d: 25 cm 1718707
11190
314
Glass-objects
Retró szódásüveg, kopásokkal, m: 31,5 cm 1718651
11191
314
Glass-objects
"Rédei gróf Esterházy Pál bakonyi tejgazdasága" feliratú régi tejesüveg, kopásokkal, m: 20 cm 1643146
11192
314
Glass-objects
Festett üvegtálka, préselt, kopott, d:15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft