Nyomtatványok

Tételek száma: 267

86 db szentkép, emléklap és imakönyvjelző (régiek is)
12817.

Kikiáltási ár:
800 Ft
514. számú Katalógus-árjegyzék RIV gördülőcsapágyakról. Bp., Pirkner és Zettner. Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
12818.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
2 db Rejtő-illusztráció, nyomat, fa keretben
12819.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gárdonyi Géza (1863-1922) író heliogravűr képe, nyomtatott aláírásával, 14x10 cm
12820.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Papírrégiség és reklám hagyaték tétel, benne néhány közlekedési témájú fotóval
12821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hölgyportré, japán falikép, művészi nyomat, vegyes technika, gyűrött, az alsó széle szakadozott, sérült, viseltes, kép méret: 110x55 cm, teljes: 200x67 cm.
12822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes nyomtatvány, fotó és okmány és plakát tétel: 1956-1970 Vegyes újság tétel, benne érdekes korabeli riportokkal, közte Rajk László és társai újratemetéséről, a holdra szállásról,...stb. 1956 Szabad Nép. 1956. október 7. XIV. évf. 279. sz. 1969 Népszava. 1969. július 22. 97. évf. 168. sz.  1970 Népsport 1970. június.22., XXVI. évf. 145. sz. 1957 Vegyes plakát tétel, 3 db:   1957 Séta az esőben, zeneakadémiai koncert plakátja, rajta neves fellépőkkel, Martiny-együttes, Lehoczky Éva, Waygand Tibor..stb. Országos Filharmonia, Pátria-ny., hajtásnyomokkal, gyűrődéssel, 70x50 cm.  Koncz Tibor (?-?): 5 db portré fotó, ceruzával a hátoldalán sorszámozva és az egyik feliratozva, 24x18 cm és 24x16 cm közötti méretben. 1942 A Kárpátaljai malomréti erdőhivatal számlája
12823.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Révay Simon, báró (1820-1880) Túróc vármegye főispánja kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
12824.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Több gabona, több kenyér - Mezőgazdasággal kapcsolatos propaganda nyomtatványok, 4 db, 9x11 cm
12825.

"Több gabona, több kenyér" - Mezőgazdasággal kapcsolatos propaganda nyomtatványok, 4 db, 9x11 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32 db különböző magyar népviseleteket, különféle tájakra jellemző viseleteket bemutató XIX. sz. közepi metszet XX. sz, facsimile másolata. Katonák, erdélyi, felvidéki népcsoportok tájak viseletei. Mind jó állapotban.
12826.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes papírrégiség tétel (tábori posta, kották, rajzok, stb.), 30 db
12828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft