Fotó Tételek száma: 391
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1723713
12288
314
Photo
cca 1930 Díszmagyarba öltözött azonosítatlan férfi műtermi fotója, kitüntetésekkel, Lobenwein K. Sopron műterméből, kartonra ragasztva, 14x10,5 cm 1719492
12289
314
Photo
cca 1930 Balatoni vitorlások, 4 db korabeli üveglemez negatív, 9x6,5 cm 1695195
12290
314
Photo
cca 1940 Görög színdarab mozdulatművészeti színházi előadás. Fotó kartonon. 30x24 cm 1720969
12291
314
Photo
cca 1930-1940 Vegyes fotó tétel, összesen 10 db, köztük, Gerőffy Elisahbeth táncosnő, Városliget, bál és bálozók, hentesek a vágóhíd előtt, köztük jelzettek, 11x16 és 23x29 cm közti méretben 1721060
12292
314
Photo
cca 1900-1940 Vegyes fotó tétel, összesen 8 db, köztük nagyméretű fotók, asztalos műhely, műtermi fotók, Karthágó gőzös, Gerőffy Elisabeth táncosnő, sakkverseny, többségük jelzett, 12x17 és 21,5x28 cm közti méretben 1723371
12293
314
Photo
1942 A kolozsvári M. Kir. Áll. Felsőkereskedelmi Iskola végzett hallgatóinak tablófotója, Kolozsvár Foto Joanovics utóda, 21x28 cm. 1550607
12294
314
Photo
cca 1920 Orelly fotó, vélhetőleg Ast Ede (?-?) a Rapid vasbetonfödém feltalálója nyitott kiállítási standján, üvegezett keretben, 16×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: