Kövér Gyula (1883-1972): Kilátás a kisvárosra. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Kover-Gyula-1883-1972-Kilatas-a-kisvarosra-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-40C39750-cm~II1643523
1643523
10144
314
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Kövér Gyula (1883-1972): Kilátás a kisvárosra. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
: grózervirág