Bolhapiac Tételek száma: 255
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1723048
11482
314
Flea Market
Gruntik Imperial műbőr aktatáska, 37×30,5×5,5 cm 1723157
11483
314
Flea Market
Kenyai harcosok, intarziás fa kép, paszpartuban, fa keretben, 34×22 cm 1723572
11484
314
Flea Market
Állítható asztali lámpa, működik, m: max. 85 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft