Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina
Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina
Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188
2000-2015. Euro sorok 2db albumba rendezve (19xklf) benne Észtország, Lettország, Szlovénia, Belgium, Írország, Spanyolország, Németország, Görögország, Franciaország, Olaszország, Luxemburg, Hollandia, Ausztria, Portugália, Finország, Ciprus, Litvánia, Málta és Szlovákia T:1-,2
2000-2015. Euro coin set in two albums (19xdiff) including Estonia, Latvia, Slovenia, Belgium, Ireland, Spain, Germany, Greece, France, Italy, Luxembourg, Netherlands, Austria, Portugal, Finland, Cyprus, Lithuania, Malta and Slovakia C:AU,XF
2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2-
2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF
Vegyes: Osztrák Államok / Salzburg 1775M 20kr Ag "Hieronymus" (6,3g) + Olasz Államok / Velence / Forradalom 1848ZV 15c Ag (1,65g) T:3,2 fülnyom a 20kr-on
Mixed: Austrian States / Salzburg 1775M 20 Kreuzer Ag "Hieronymus" (6,3g) + Italian States / Venice / Revolution 1848ZV 15 Centesimi Ag (1,65g) C:F,XF ear mark on 20 Kreuzer