Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 79

15656.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15657.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Salamon Henrik: A magyar stomatologia (fogászat) története a legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1942, A Magyar Stomatologia Története Kiadóhivatala. A szerző névjegybélyegzőjével. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15658.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15659.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15660.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15662.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15663.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. O. W. Thomé két műve:   Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.   A növényország tankönyve. Gymnásiumok, reáliskolák, erdészek, gazdászok és gyógyszerészek, valamint magántanulók használatára. Fordította, jegyzeteket írta: Borbás Vincze. Pest, 1872, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
15664.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A telivértenyésztés évkönyve. 1946-1956. Szerk.: Pál János. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült, javított gerinccel. Megjelent 550 példányban.
15665.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.
15667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft