3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Petrovácz Gyula: Földmérés. Építő munkavezetők könyvtára XXVI. kötet. Bp.,1910, Ifj. Nagel Ottó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két bejegyzéssel.