Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1613656
16237
313
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1614391
16238
313
Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1613171
16239
313
B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült. 1615123
16240
313
Ijf. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. Bp., (1941), Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 1615201
16241
313
Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal. 1612261
16242
313
Hana Ponická: Kisdugó. Fordította Nagy Erzsébet. Bozena Hajduciková illusztrációival. Pozsony, 1963, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban. 1612960
16243
313
4200
Szántó Dénes: Csigabusz és más mesék. Jaschlik Álmos rajzaival. (Bp.,1933,)Káldor Könyvkiadó-Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz, széteső állapotban. 1616210
16244
313
Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1604724
16245
313
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1614290
16246
313
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés. 1612267
16247
313
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1660096
16248
313
Ráskai Ferenc: Kis lány, nagy színész. Regány. Bp., é.n. Légrády. Dedikált Lakner Lajosnak. Kiadói papírborítóban, megviselt állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft