Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1698131
16140
313
Csizmadia Sándor: Fogházi levelek. Költemények a feleségemhez. Bp. 1906. (Világosság.) 208 l. Kiadói félvászon kötésben. 1690292
16141
313
Balogh Károly: Római könyv 1-2. kötet. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal, két kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1696794
16142
313
Tészabó Júlia: Karácsony. Magyar hagyományok. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1703172
16143
313
James L. Hughes: Tanítók hibái. Bp., 1893. Athenaeum. 100p. 1702908
16144
313
Fekete István: Téli berek. 2. kiadás. Bp., 1964. Móra. Kiadói félvászon kötésben. 1703194
16145
313
Gárdonyi Géza: Átkozott józanság. Bp., 1907. Singer. Bordázott félbőr kötésben. 1703104
16146
313
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, szép állapotban 1694551
16147
313
Ferenczy Béni két könyve:
Virágoskönyv. Fák könyve. Bp., 1974-1976, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1691420
16148
313
Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 1691408
16149
313
G. Donáth Blanka: Kati öltözködik. Kolozsvári Pál rajzaival. Bp.,1957, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 1691404
16150
313
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 1691389
16151
313
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft