17102.
313. Lezárult gyorsárverés
Futrinka Árverés Könyv tételek
100 Ft
Kate Barlay: Pindur Cica kalandjai. Fordította Gál Zsuzsa. A szövegközti rajzokat Walter Trier, a borítékot Repcze János készítette. Bp., (1947), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón ráírással, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, kiszínezett illusztrációval.